V súčasnej mimoriadnej situácii hľadáme dobrovoľníkov…

Milí farníci,
a
okrem dobrého humoru pamätám na Vás v modlitbách aj pri sv. omšiach.
a
Touto cestou sa obraciam s 2 prosbami na tých, ktorí nie sú v karanténe a nemajú zníženú imunitu:
a

1) Dajte mi prosím vedieť, kto z Vás, ak treba, by bol ochotný pomôcť starším a na pomoc odkázaným ľuďom s dovozom nákupu (potraviny, lieky, drogéria), pripadne vybaviť niečo na pošte a pod.?

2) Ktorí viete šiť jednoduché rúška, ak by niekto potreboval, môžem sa na Vás obrátiť?

a
Rád by som vytvoril databázu dobrovoľníkov pre prípad, ak sa mimoriadna situácia predĺži.
Taktiež uvítame, ak by chcel niekto dobrovoľne koordinovať tieto činnosti.
Kontakt:
Tel.:02/45 993 101
a
Inak, viete, že medzi svätými je aj sv. Korona? V Rakúsku majú kostol jej zasvätený v obci Corona am Wende, od nás smerom na Graz. Keď to všetko prehrmí, myslím, že ten kostolík sa stane miestom mnohých ďakovných pútí k tejto starovekej svätici a patrónke.
a
Požehnaný čas a udržiavajte v sebe dobrého (Svätého) Božieho ducha.
Branislav Čaniga,
správca farnosti
a
Hľadáme dobrovoľníkov v mimoriadnej situácii